Wynajem: +48 794 369 789

Morze to wcielenie emocji. Kocha, nienawidzi, płacze, opiera się wszelkim próbom uchwycenia go słowami, odrzuca wszelkie kajdany. Nieważne, co o nim powiesz, zawsze zostaje coś, czego nie zdołasz wyrazić.

Christopher Paolini – Eragon

O nas

Kochamy Hel od lat. Jest tu wszystko to, co potrzebne aby spędzić niezapomniane lato – najpiękniejsze polskie plaże, wiatr i woda do pływania, niezapomniany klimat kempingów. Wiemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rodziny z dziećmi mogą być spokojne, że maluchy wybawią się tu za wszystkie czasy... Rodzice też mają na to szansę podczas plażowych eventów sportowych oraz wieczornych imprez.

Jesteśmy miłośnikami kitesurfingu, początkującymi surfurami, podróżnikami-szukających inspiracji czasem nawet poza naszym kontynentem. To co nas zachwyciło, poruszyło-staramy się wprowadzać w tym co robimy. Ważna jest dla nas ekologia, staramy się nie zastępować ciągle nowym , ale szukamy rozwiązań pięknych i praktycznych w ramach tego co już jest.

Teraz chcemy podzielić się naszą pasją z Wami - przyjedźcie i odkryjcie, jak wiele oferuje Półwysep.

My dodatkowo zaoferujemy Wam komfortowe przyczepy na tutejszych kempingach oraz pełne wsparcie przy Waszej przyczepie. Wiatr, woda i wspomnienia gratis ;)

pozdrawiam, Ola

Ola

Visit Hel

Zapoznaj się z nasza ofertą. 15 przyczep czeka na Ciebie. Złóż rezerwację na stronie, zadzwoń do nas, jeśli masz pytania, napisz e-mail.

Dane kontaktowe

Kaperska 4
Chałupy 84-120

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Follow Me


© All rights reserved - Visithel.pl 2019

Realizacja: asearch.pl