Wynajem: +48 794 369 789

Sytuacja na Pomorzu

Pytacie jak sytuacja, czy kempingi będą działały w tym sezonie?

Zarówno my jak i pracownicy na kempingach przygotowujemy  się intensywnie, abyście mogli spędzić udane i spokojne wakacje na Półwyspie. Na ten moment sytuacja wygląda obiecująco.  Prawdopodobnie od 4 maja decyzją rządu zostaje „odmrożony” najem krótkoterminowy.

Pomorze, to obszar gdzie na dzień dzisiejszy wykonano 13 tysięcy testów oraz  odnotowano 257 zakażeń. Wykonano 13 tyś testów.  W Powiecie Puckim, do którego należy także Półwysep odnotowano 9 zachorowań.  

Pogoda jest piękna i słoneczna. Po zniesieniu ograniczenia wchodzenia do lasów, w wejść na plażę zniknęły biało – czerwone taśmy. Wietrzny i „pofalowany”  weekend przyciągnął miłośników sportów wodnych. Nikt nie szarżował. Spragnieni i stęsknieni na kontaktem z naturą surferzy łapali fale w bezpiecznej odległości.

Razem z Wami czekamy na kolejne wiadomości…tymczasem wysyłajmy morze dobrej energii w świat abyśmy jak najszybciej mogli się cieszyć jakościowym czasem na pięknej północy.

Ps.zdjęcie wykonane 25.IV.2020 o wschodzie słońca 

Kwarantanna w przyczepie? To możliwe…

Kilka miesięcy temu nikt z nas nie przypuszczał, że dzisiejsza rzeczywistość będzie wyglądała tak jak obecnie: pozamykane szkoły, firmy…świat wokół nas zmienił tempo. Towarzyszy nam lęk, niektóre firmy i organizacje z dnia na dzień musiały się zamknąć.

My jesteśmy w trakcie przygotowań do sezonu. Praca toczy się w normalnym tempie, choć nie dla wszystkich.

Ivan pracuje w VisitHel od kilku sezonów. Standardowo w marcu miał zarezerwowany lot z Ukrainy. Wiedząc już o zbliżającym się zamknięciu granic, musiał jednak z niego zrezygnować. Przedostał się na jedną z krajowych dróg i po 10 h oczekiwania tabliczką POLSKA, udało mu się złapać stopa. Na granicy przeszedł przez standardowe procedury i obecnie trwa jego dwutygodniowa kwarantanna. Co kilka dni dowozimy mu zakupy. Jest odseparowany od reszty osób obecnie pracujących. W sanitariatach musi przestrzegać rygorystycznych zasad bezpieczeństwa korzystając z płynów dezynfekujących, które są na bieżąco uzupełniane.

Codziennie odwiedza go sympatyczny policjant z Władysławowa, aby upewnić się, że kwarantanna nie jest fikcją.

Mimo, że pomorze jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych rejonów, a w północnej części powyżej Trójmiasta, nie potwierdzono do tej pory zakażenia COVID 19, to podchodzimy do kwestii kwarantanny bardzo poważnie. Z pełnym przekonaniem dostosowujemy się do ogólnopolskich wytycznych wierząc, że ograniczy to intensywność rozprzestrzeniania się wirusa. Czy wiara czyni cuda? Taką mamy nadzieję…

La Millou oraz Visit Hel...

Tegoroczne lato będzie wyjątkowe – w przyczepach Visit Hel zamieszkały niezwykłe Kury Babci Dany. Kto miał już szansę je poznać wie, że to niepowtarzalne stworzenia, dzięki którym każda chwila jest naprawdę przyjemna, miękka i delikatna. Kto nie miał jeszcze tej okazji, zyska ją w tym roku w Chałupach. Uwaga! Od Kury Babci Dany można się uzależnić!

Kontynuuj czytanie

Z cyklu metamorfozy…

W każdym sezonie staramy się bardzo wziąć pod uwagę wszystkie Wasze sugestie i to co zmienić możemy, zmieniamy. Realizujemy też własne pomysły, czasem ponosi nas fantazja. Tak m. in. powstała przyczepa GARDEN.

Kontynuuj czytanie

Dane kontaktowe

Kaperska 4
Chałupy 84-120

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Follow Me


© All rights reserved - Visithel.pl 2019

Realizacja: asearch.pl